مداد خودرو رفاه ایرانیان مجوز فعالیت گرفت

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» به نقل از موج، براساس این مجوز که به فرماندهان انتظامی استان های کشور، پلیس راه، راهور و مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا نیز ابلاغ شده، بر ضرورت ارائه خدمات مناسب به مردم و امدادخواهان تاکید شده است.

علیرضا برنجی مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان، در این خصوص گفت: با استناد به اساسنامه شماره 303943 و به منظور خدمات رسانی بهینه به مردم در سطح راهها و جاده های کشوراین مجوز به شرکت امدادگر خودرو رفاه ایرانیان اعطا شده است.
وی تصریح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا شرایط و ضوابطی را برای فعالیت این شرکت در نظر گرفته که از آن جمله می توان به دارا بودن سن پنج سال برای ناوگان امدادی این شرکت و استفاده از چراغ گردان در مرتفع ترین قسمت وسیله نقلیه امدادی اشاره کرد.
برنجی افزود: امدادگران خودرو این شرکت موظف هستند مجوز اعطا شده پلیس راهور را برای رویت امدادخواهان همواره بر روی شیشه جلو سمت راست خودرو امدادی نصب کنند.
برنجی متذکر شد: هرگونه نارضایتی در خصوص خدمات رسانی فنی امدادگران از طریق سامانه 64026 – 021 مورد رسیدگی و پیگیری قرار خواهد گرفت.پ
امداد خودرو رفاه ایرانیان مجری خدمات امدادی شش گروه خودروساز خارجی شامل آسان موتور، اطلس خودرو، مدیران خودرو، نگین خودرو، رامک خودرو و جیلیران موتور است.